Στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο της Πάτρας βρέθηκε το πρωί της Μ. Παρασκευής ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ κ.Γιαννης Καρβέλης. Ο κ. Καρβέλης επισκέφθηκε το Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών και τη ΜΕΘ, ενώ αντάλλαξε ευχές με το επιστημονικό, νοσηλευτικό και λοιπό προσωπικό του Νοσοκομείου. Νωρίτερα ο κ. Καρβέλης παρακολούθησε την Ακολουθία της Αποκαθήλωσης, στο εκκλησάκι της Παναγίας που βρίσκεται στο χώρο του ΠΠΝΠ
Στο ΠΠΝΠ ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης για την Ακολουθία της Αποκαθήλωσης και για ευχές
![](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/Karvelis_apokathilosi-e1651045127424-810x630.jpg)