Στην τελετή Αγιασμού του Συνδέσμου Διαιτητών Αχαΐας, που έγινε το βράδυ της Δευτέρας στα γραφεία του Συνδέσμου, παραβρέθηκε ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης. Στο σύντομο χαιρετισμό του, ο κ. Καρβέλης ευχήθηκε δύναμη και υγεία στους ανθρώπους του ποδοσφαίρου, αναφερόμενος στην αμέριστη στήριξη που παρέχει η 6η ΥΠΕ στις δράσεις του κόσμου του αθλητισμού της περιοχή μας. Ο κ. Καρβέλης, αναφέρθηκε με την ευκαιρία στην εθελοντική αιμοδοσία που διοργανώνει η 6η ΥΠΕ σε συνεργασία με την ΕΠΣ Αχαΐας, στις 16 Οκτωβρίου. Από την πλευρά του ο Πρόεδρος του Συνδέσμου Διαιτητών Αχαΐας, Άγγελος Αποστολόπουλος ευχαρίστησε θερμά τον κ. Καρβέλη για την παρουσία του στην εκδήλωση, προσφέροντάς του τιμητικά τη φανέλα της Διαιτησίας.
Γ. Καρβέλης: Στηρίζουμε τον κόσμο του Αθλητισμού
![IMG 20220926 212513](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/IMG_20220926_212513-960x630.jpg)