Στη Δοξολογία στη Μητρόπολη Πατρών για την εορτή του Αγίου Αρτεμίου, Προστάτη της ΕΛ.ΑΣ, παραβρέθηκε, όπως κάνει κάθε χρόνο, ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης.
Ο κ. Καρβέλης, στο τέλος της Δοξολογίας ευχήθηκε σε όλους υγεία και δύναμη, ενώ συνεχάρη τους εκπροσώπους του Σώματος για την προσφορά της Ελληνικής Αστυνομίας προς το κοινωνικό σύνολο. Μετά τη Δοξολογία, ακολούθησε μικρή δεξίωση στον Φάρο.
![311320893 430395722612485 1813815483782442369 n 311320893 430395722612485 1813815483782442369 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/311320893_430395722612485_1813815483782442369_n-300x172.jpg)
![ΕΛ.ΑΣ ΕΛ.ΑΣ](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/ΚΑΡΒΕΛΗΣ-ΕΛ.ΑΣ-169x300.jpg)
![ΕΛΑΣ 1 ΕΛΑΣ 1](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/ΚΑΡΒΕΛΗΣ-ΕΛΑΣ-1-300x169.jpg)
![ΕΛΑΣ 3 ΕΛΑΣ 3](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/ΚΑΡΒΕΛΗΣ-ΕΛΑΣ-3-169x300.jpg)
![311930696 5323991244366375 7181873515089724778 n 311930696 5323991244366375 7181873515089724778 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/311930696_5323991244366375_7181873515089724778_n-300x225.jpg)