Στον καθιερωμένο ετήσιο Αγιασμό της ΠΑΕ Παναχαϊκής που έγινε στο γήπεδο της ομάδας το απόγευμα της Πέμπτης, παραβρέθηκε ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης.
Ο Αγιασμός έγινε παρουσία της ποδοσφαιρικής οικογένειας της Παναχαϊκής, ενώ το “παρών” έδωσαν οι Κ19, Κ17 και τα τμήματα ακαδημιών.
Ο κ. Καρβέλης ευχήθηκε καλή χρονιά με επιτυχίες, αναφερόμενος στις δράσεις που προγραμματίζονται από κοινού με την ΠΑΕ Παναχαϊκή κατόπιν πρωτοβουλίας της 6ης ΥΠΕ.
![313948820 441505651501492 7745306854061202459 n 313948820 441505651501492 7745306854061202459 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/313948820_441505651501492_7745306854061202459_n-300x200.jpg)
![314129712 441505704834820 8232343167614556236 n 314129712 441505704834820 8232343167614556236 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/314129712_441505704834820_8232343167614556236_n-200x300.jpg)
![314012264 441505451501512 3846564754089441258 n 314012264 441505451501512 3846564754089441258 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/314012264_441505451501512_3846564754089441258_n-300x200.jpg)
![313938633 441506504834740 439654620204797866 n 313938633 441506504834740 439654620204797866 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/313938633_441506504834740_439654620204797866_n-300x200.jpg)