Στην εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Επιμελητηρίου Αχαΐας που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας, με επίσημο προσκεκλημένο τον υπουργό οικονομικών Χρήστο Σταϊκούρα, παραβρέθηκε ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης. Τον κ. Καρβέλη υποδέχθηκε και ευχαρίστησε θερμά για την παρουσία του στην εκδήλωση ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Αχαΐας Πλάτωνας Μαρλαφέκας.
Στην εκδήλωση του Επιμελητηρίου Αχαΐας, ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης
![327014208 719066766275466 1466191564427838567 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/327014208_719066766275466_1466191564427838567_n-1200x630.jpg)