Το Παναρκαδικό Νοσοκομείο Τρίπολης επισκέφθηκε το πρωί της Παρασκευής ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης, στο πλαίσιο της σημερινής του περιοδείας. Ο κ. Καρβέλης συνοδευόμενος από τον διοικητή της νοσηλευτικής μονάδας Αναστάσιο Τζανή και στελέχη του νοσοκομείου, επισκέφθηκε όλα τα τ τμήματα, συνομιλώντας με επιστημονικό, νοσηλευτικό δυναμικό, εργαζόμενους και ασθενείς. Ακολούθησε σύσκεψη στο γραφείο της διοίκησης.
Στο Παναρκαδικό Νοσοκομείο Τρίπολης ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης
![340072922 776589453701658 6746116588456865168 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/340072922_776589453701658_6746116588456865168_n.jpg)