Σημερινή περιοδεία του Διοικητή της 6ης ΥΠΕ Γιάννη Καρβέλη στην Κέρκυρα. Πρώτος σταθμός το Κέντρο Υγείας του νησιού. Ο κ. Καρβέλης ενημερώθηκε για τα ζητήματα που αφορούν τη λειτουργία του Κέντρου και ακολούθησε σύσκεψη στο γραφείο της διευθύντριας της υγειονομικής μονάδας Σοφίας Καββαδία Μαυροπούλου. Στη συνάντηση συμμετείχε και η γγ του Ιατρικού Συλλόγου Κέρκυρας Νατάσα Αποστολίδου.
Στο Κέντρο Υγείας Κέρκυρας ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης
![348840106 781103663377195 1787932889364873781 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/348840106_781103663377195_1787932889364873781_n-1200x630.jpg)