Έγκριση ανάπτυξης και οργάνωσης προγραμμάτων, παρεμβάσεων και δράσεων προληπτικών ιατρικών εξετάσεων σε επίπεδο Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας από το Δημοτικό Κοινωνικό Ιατρείο και Φαρμακείο Ιθάκης,
στον ενήλικο πληθυσμό του ΚΑΠΗ – Κέντρα Ανοιχτής Προστασίας Ηλικιωμένων του Δήμου Ιθάκης στις 15 & 16 Μαρτίου 2024.
Έγκριση ανάπτυξης και οργάνωσης προγραμμάτων, παρεμβάσεων και δράσεων προληπτικών ιατρικών εξετάσεων σε επίπεδο ΠΦΥ από το Δημοτικό Κοινωνικό Ιατρείο και Φαρμακείο Ιθάκης, στον ενήλικο πληθυσμό του ΚΑΠΗ – Κέντρα Ανοιχτής Προστασίας Ηλικιωμένων του Δήμου Ιθάκης
![.png](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/δρασεις-1200x630.png)