Την προγραμματική σύμβαση για την απόκτηση νέου υπερσύγχρονου μηχανήματος το οποίο θα ενισχύσει τον ιατροτεχνολογικό εξοπλισμό του Κέντρου Υγείας Κέρκυρας, υπέγραψαν το μεσημέρι της Τρίτης, ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης και η Περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων Ρόδη Κράτσα. Πρόκειται για ένα σύγχρονο μηχάνημα το οποίο θα ενισχύσει τον εξοπλισμό του Γυναικολογικού Τμήματος.
Νέο υπερσύγχρονο μηχάνημα στο Κέντρο Υγείας Κέρκυρας
![348953163 203774615393413 2697385537552030800 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/348953163_203774615393413_2697385537552030800_n-1200x630.jpg)