Έγκριση ανάπτυξης και οργάνωσης προγραμμάτων, παρεμβάσεων και δράσεων προληπτικών ιατρικών εξετάσεων σε επίπεδο Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας από την Αστική Εταιρεία Μη Κερδοσκοπικού Χαρακτήρα «ΕΜΕΙΣ», στο Κέντρο Υγείας Βλαχιώτη Λακωνίας, στις 5 & 6 Απριλίου 2024.
Έγκριση ανάπτυξης και οργάνωσης προγραμμάτων, παρεμβάσεων και δράσεων προληπτικών ιατρικών εξετάσεων σε επίπεδο ΠΦΥ από την Αστική Εταιρεία Μη Κερδοσκοπικού Χαρακτήρα «ΕΜΕΙΣ», στο Κέντρο Υγείας Βλαχιώτη Λακωνίας
![.png](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/δρασεις-1200x630.png)