Πλήρης ανακαίνιση και προμήθεια νέων σύγχρονων μηχανημάτων για το γυναικολογικό ιατρείο στο Γενικό Νοσοκομείο Καλαβρύτων. Το μεσημέρι της Τρίτης, ο Διοικητής της 6ης Γιάννης Καρβέλης και ο Υποδιοικητής Παναγιώτης Μάλλιος επισκέφθηκαν το νοσοκομείο, όπου τους υποδέχθηκε η διοικήτρια της νοσηλευτικής μονάδας Ιωάννα Σφυρή. Η συζήτηση για τα ζητήματα που αφορούν τη λειτουργία της μονάδας, επικεντρώθηκε μεταξύ άλλων στο γυναικολογικό ιατρείο, το οποίο όπως είπε ο κ. Καρβέλης θα ανακαινιστεί πλήρως. Παράλληλα, η κουβέντα επεκτάθηκε και σε άλλα θέματα, όπως σε χώρους που χρησιμοποιούνται παλαιότερα, να αξιοποιηθούν σύντομα. Ο κ. Καρβέλης, κατέγραψε τη λίστα με το σύνολο των ζητημάτων και ήδη έχει δρομολογήσει τις διαδικασίες που απαιτούνται.
Στο ΓΝ Καλαβρύτων ο Γιάννης Καρβέλης: Πλήρης ανακαίνιση του Γυναικολογικού Ιατρείου – Σύγχρονος εξοπλισμός στο Καρδιολογικό
![435301441 742103214775066 5603761772880167304 n (1)](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/435301441_742103214775066_5603761772880167304_n-1-1200x630.jpg)