![6η ΥΠΕ](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/Logo_90x90_new.jpg)
![6η ΥΠΕ](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/Logo_90x90_new.jpg)
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΘΩΡΑΚΑ
![επικουρικοί](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/επικουρικο-πρ-150x150.png)
16-07-2024 Ανακοίνωση και Κατάλογος θέσεων επικουρικών ιατρών
![](https://dypede.gr/wp-content/uploads/2017/11/grid-dot.png)
![](https://dypede.gr/wp-content/uploads/2017/11/grid-dot.png)
![](https://dypede.gr/wp-content/uploads/2017/11/grid-dot.png)
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ Κ.Υ. ΣΠΑΡΤΗΣ
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ
Δελτία Τύπου
![441235218 766296022355785 8198162169921607295 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/441235218_766296022355785_8198162169921607295_n-300x225.jpg)
Στον Άγιο Ανδρέα για την εορτή του Αγίου Θεράποντος
Στον Νοσοκομειακό Ναό του Αγίου Θεράποντος (Γ.Ν.Αγιος Ανδρεας), παραβρέθηκε ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ κ. Γιαννης Καρβέλης το πρωί της Τρίτης, όπου παρακολούθησε τη Θεία
![kardia emodosia](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/kardia-emodosia-300x168.jpg)
Εθελοντική αιμοδοσία στην 6η ΥΠΕ
Την Παρασκευή 31 Μάϊου (08:30 13:30) θα πραγματοποιηθεί εθελοντική αιμοδοσία στον ισόγειο χώρο του κτιρίου της Κεντρικής Διοίκησης της 6ης ΥΠΕ. Η Διοίκηση της 6ης
![436236179 765355902449797 5783257147137393752 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/436236179_765355902449797_5783257147137393752_n-300x269.jpg)
Το μήνυμα του Διοικητή της 6ης ΥΠΕ Γιάννη Καρβέλη για την Παγκόσμια Ημέρα Νοσηλευτών-τριών
Η σημερινή ημέρα (12η Μάϊου) είναι αφιερωμένη στους νοσηλευτές και τις νοσηλεύτριες του Εθνικού μας Συστήματος Υγείας. Για εμάς, τη Διοίκηση της 6ης ΥΠΕ, είναι
![438669923 753335033651884 5863094572991506638 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/438669923_753335033651884_5863094572991506638_n-300x208.jpg)
Ημερίδα «Η Παιδική Παχυσαρκία στο Προσκήνιο-Καλές Πρακτικές»
Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη η ημερίδα «Η Παιδική Παχυσαρκία στο Προσκήνιο-Καλές Πρακτικές» που διοργανώθηκε στα πλαίσια του ευρωπαϊκού προγράμματος Joint Action «Health4EUKids» σε συνεργασία
![438096004 752392967079424 2309542337005608001 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/438096004_752392967079424_2309542337005608001_n-225x300.jpg)
Στο 21ο Ακτινολογικό Συνέδριο Νοτιοδυτικής Ελλάδας ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης
Στις εργασίες του 21ου Ακτινολογικού Συνεδρίου Νοτιοδυτικής Ελλάδας, παραβρέθηκε ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης. Ο κ. Καρβέλης στον χαιρετισμό του ανέφερε μεταξύ άλλων
![438895895 751263653859022 7012276516785637419 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/438895895_751263653859022_7012276516785637419_n-300x225.jpg)
6η ΥΠΕ – Health4EUkids: Football Cup – Για μια ολοκληρωμένη προσέγγιση τρόπου ζωής
Μέρα ποδοσφαίρου η Παρασκευή 19/4/2024 για τα σχολεία που συμμετέχουν στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα Health4EUkids. Μια μέρα για την οποία οι μαθητές του 29ου Δημοτικού Σχολείου